کرج چهار راه مصباح 02632209749
تیتانیوم دی اکسید 5566

تیتانیوم دی اکسید » تیتان 5566

تیتانیوم دی اکسید ( تیتان 5566 )
تیتانیوم دی اکسید که تیتانیا (TiO2) نیز نامیده می شود، یک ماده معدنی سفید، مات و طبیعی است که در تعدادی اشکال کریستالی وجود دارد که مهمترین آنها روتیل و آناتاز هستند. این اشکال اکسید طبیعی را می توان استخراج کرد و به عنوان منبعی برای تیتانیوم تجاری استفاده کرد. تیتان 5566 بی بو و جاذب است. مهمترین عملکرد آن به صورت پودر به عنوان یک رنگدانه پرکاربرد برای ایجاد سفیدی و کدورت است.

تیتان 5566 به عنوان رنگدانه سفید در انواع محصولات دیگر مانند کرم های ضد آفتاب، لوازم آرایشی، رنگ ها و پلاستیک ها نیز استفاده می شود. درجه رنگدانه به عنوان سفید تیتانیوم، رنگدانه سفید 6 یا CI 77891 نیز شناخته می شود. سفیدترین و درخشان ترین رنگدانه شناخته شده است.
دی اکسید تیتانیوم می تواند تیرگی سفید را افزایش داده و به دلیل اینکه نور را به خوبی پراکنده می کند، این افزودنی در مواد غذایی و داروها،  کمک می کند تا رنگ ها به وضوح مشخص شوند و می توانند از تخریب اشعه ماوراء بنفش (ترک خوردن و تجزیه مواد) جلوگیری کنند.

کاربرد تیتانیوم دی اکسید در صنایع غذایی
در غذا، E171 همیشه با سایر مواد مانند پروتئین ها و چربی ها ترکیب می شود تا افزودنی ایجاد کند. چیزهایی با دی اکسید تیتانیوم که می خورید، به آرامی و بی ضرر از دستگاه گوارش عبور می کند.

 بازرگانی نامور واردکننده مواد اولیه رنگ رزین و چسب در ایران

تماس با ما

جهت خرید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل بفرمایید.
۰۹۱۲۸۴۷۹۳۴۲
۰۹۱۲۱۸۴۴۶۹۲
02632209749